KARGO

Telefon Kılıfı Aldım Kargom Nerede ?

Telefon kılıfı siparişiniz siz oluşturduktan sonraki 4 iş gününde üretimden geçiyor olup 4 iş günü sonra kargolanmaktadır. İş günlerimize hafta sonu ve bayram tatilleri dahil değildir.

Paketiniz belirtilen üretim süreci sonrasında PTT Kargo şubemize bırakılıyor olup, yola çıkartıldığında kargo şirketi tarafından SMS olarak takip numaranız aktarılmaktadır.

Tekrardan belirtmek isteriz ki ürünlerimizin tamamı siparişe özel üretilmekte olup hazır ürünümüz bulunmamaktadır. Sipariş oluşturmadan önce bu bilgilere dikkat ediniz.

PTT Kargo'dan takip numaranız sms olarak geldi ise butona basarak takip ediniz :

KARGO

Giyim Ürünü Aldım Kargom Nerede ?

Giyim ürünlerimiz sipariş oluşturduktan sonraki 2-3 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Paketiniz yola çıkartıldığında Sendeo Kargo şirketi tarafından sms olarak takip numaranız kayıtlı telefon numaranıza gönderilmektedir.

Telefon kılıflarında olduğu gibi giyim ürünlerimiz de dahil olmak üzere tüm ürünlerimiz siparişe özel üretilmektedir bu nedenle üretim sürecimiz bulunmaktadır.

Sendeo Kargo'dan takip numaranız sms olarak geldi ise butona basarak takip ediniz :

IADE&DEGISIM

IADE & DEGISIM POLITIKASI

Ürünlerimizin tamamı siparişe özel olarak üretilmektedir. Giyim ürünlerimiz siparişiniz ile dikime alınıp baskılanmaktadır, telefon kılıfı ürünlerimiz ise siparişiniz ile kalıplanıp devamında baskılanıp adresinize kargolanmaktadır. Bu nedenle ilk 1 saat sonrasında siparişiniz iptal edilemiyor olup devamında tarafınıza ulaşan ürünün tarafımızca oluşan bir hatası bulunmuyor ise iade veya değişimi alınamamaktadır. Sipariş oluşturmadan önce bu durum siz ALICI'larımıza açıkça bildiriliyor olup ödeme sırasında bu bilgileri kabul etmiş sayılmaktasınız. Ürünlerimiz, sipariş oluşturulduğunda size özel olarak beden/telefon modeli üretilip sizlere gönderilmektedir aynı ürünün bir benzeri veya farklı modeli başka bir müşteri tarafından sipariş verilmedikçe bulunmamaktadır.

- CAYMA HAKLARI m.15/1

b) Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler.